Nieruchomości

 

Sprzedam działkę:

 

Data dodania: trzydziestu. 07. dwanaście

 

Opis posiadłości:
 

Punkt:   Kroczaki Gó rza w Wilkszynie


Przedstawienie:   W kontrofercie posiadam trzech działki. Wszystka ma pokrywę 1000 metrów kwadratowych i rozmiary 28 m na 36 m. Aż do działek dany jest dojście drogą utwardzoną o szerokości 8m. Na  dowolną działkę powtykane warunki zabudowy na skład domu jednorodzinnego. Woda explicite przy działce, prąd i dodatkowo gaz po drodze.
Sprzedam porcję:

Data streszczenia: 17. 04. 12


Charakterystykę nieruchomości:

Lokalizacja:   MarcinkowiceCharakterystykę:   Polecam porcję budowlaną w pięknej i dodatkowo spokojnej zony, na osiedlu nowych domó w w miejscowości Gołębiów-wójtostwo, atrakcyjnie skomunikowanej z Wrocławiem i Oławą. Działka musi kształt prostokąta   o powierzchni 5100mkw idealna aż do budowy " mini osiedla". Dojazd aż do działki cenną utwardzoną, zaś w niej media: wata, gaz, elektryczność, kanalizacja w realizacji. Na działkach następnych znajdują się adresy jednorodzinne musi stojące. Kolonia siedliszcze objęta znajduje się miejscowym konspektem zagospodarowania przestrzennego gminy polska partia ekologiczna przeznaczeniem wobec zabudowę mieszkaniową. Marcinkowice tkwią miejscowością galopem rozwijającą się, buduje się bardzo bezlik domó w, jest podstawówka, kośció ł, sklepy jak również tereny ludwinów z malowniczym placem rozbawże dla osoby.
 

Kupię działkę

Opis posiadłości:

Lokalizacja:   we Wrocławiu - teren Muchobó r
Opis: kupię rację budowlanom  przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do 800 m2, uzbrojoną.
 
Kupię działkę

Opis posiadłości:

Lokalizacja :   teren Lutynia ewentualnie Wilkszyn 
Przedstawienie:   kupię rację budowlanom  przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 
850- 1000   m2,  
uzbrojoną.
Sprzedam działkę:

Opis posiadłości:

LOKALIZACJA:
Wspólnota Czernica/Ratowice - 20km aż do centrum Wrocławia (wyjazd ppe Wrocławia styl Kamieniec Wr., Czernica), równa, zielona okręg jednocześnie opodal do biegłej strefy ekonomicznej, Jelcza-Laskowice, Oławy.
OPIS: Aż do sprzedania sześciu działek ogólnobudowlanych przeznaczonych poniżej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Trzy słupki o nawierzchni od 1000mkw do 1300mkw (~22x46m). Dostęp do młynary drogą gminną utwardzoną (ok. 300m ppe drogi asfaltowej na Jelcz-Laskowice).
MEDIA: Ściek i tlenek wodoru w drodze wręcz przy działkach, prąd ok 100m.